Dzień Sportu w BudowlAnce

Drodzy Uczniowie i Absolwenci BudowlAnki!

Zapraszamy na Dzień Sportu, który odbędzie się 07.06.2024 r. od godziny 09:00 w szkole.

Rywalizacja będzie miała charakter drużynowy. Przewidujemy mecze o puchar dyrektora i atrakcyjne nagrody!

Zachęcamy do zgłaszania drużyn do turnieju piłki nożnej (osiem osób) i piłki siatkowej (sześć osób). Uczniowie mogą tworzyć drużyny mieszane z maksymalnie dwóch klas. Zgłoszenia przyjmujemy do 03.06.2024 r. przez dziennik lub osobiście u p. P. Cieślak, p. W. Kokot lub O. Antczaka z kl. 3a TB.

Tym milej jest nam zaprosić Was, drodzy ABSOLWENCI naszej szkoły! Jeśli dysponujecie czasem, zapraszamy do odwiedzin i dołączenia do drużyny absolwentów w turnieju piłki nożnej lub siatkowej. W meczach finałowych planujemy starcie uczniów z absolwentami (i nauczycielami).

W celach organizacyjnych prosimy o zgłoszenia mailowe do 03.06.2024: sekretariat@zsb.com.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.