Targi Edukacyjne w Buku

W ubiegły czwartek – 29 lutego – uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Targach Edukacyjnych w Buku.

Dzięki uczestnictwu w tym wydarzeniu uczniowie klas ósmych wraz z rodzicami mogli zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną na rok szkolny 2024/2025. 

Podczas rozmowy z nauczycielami oraz uczniami mogli poznać profile kształcenia, zakres obowiązków oraz codzienne aktywności uczniów naszej szkoły.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się tego dnia Technikum Architektury Krajobrazu oraz zawody ze Szkoły Branżowej, a w szczególności elektromechanik pojazdów samochodowych, którego przedstawiciele pojawili się na targach.

Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w targach oraz zapraszamy na stoisko nr 60 na Targi Edukacyjne w Poznaniu w dniach 8-10 marca oraz na Drzwi Otwarte w naszej szkole, które odbędą się w dniach: 15-16 marca oraz 19-20 kwietnia 2024 r.