VIII Targi Edukacyjne i Zawodów – Kostrzyn

VIII Targi Edukacyjne i Zawodów za nami!

Dziękujemy Młodzieżowej Radzie Miejskiej Gminy Kostrzyn za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu i za ciepłe przyjęcie! Dziękujemy za wiele ciekawych rozmów. Dziękujemy Panu Przemysławowi Kubiakowi Wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej za odwiedzenie naszego stoiska, cenne rady i wskazówki oraz ciekawe tematy w dyskusji.

W piątek 01 marca 2024 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im.Rogera Sławskiego wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych wzieli udział w VIII Targach Edukacyjnych i Zawodów organizowanych przez Młodzieżową Radę Miejską Gminy Kostrzyn. Uczniowie klas ósmych z całej Gminy Kostrzyn mieli okazję zapoznać się z ofertą naszej szkoły oraz innych szkół z powiatów: poznańskiego, wrzesińskiego i średzkiego. Dodatkowo oferta została uzupełniona przez przedstawicieli rozmaitych zawodów. Kostrzyńska młodzież mogła, więc szukać swojego dalszego rozwoju, zadając pytania.

Dziękujemy za liczny udział.

Wszystkim uczniom klas ósmych życzymy dobrych wyborów na kolejnym etapie edukacyjnym. Zapraszamy na Targi Edukacyjne na MTP w dniach 08-10 marca oraz na najbliższe Drzwi Otwarte w naszej szkole które odbędą się 15 i 16 marca.