Targi Edukacyjne w SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce

W ubiegły piątek, czyli 9 lutego br. mieliśmy przyjemność brać udział w Targach Edukacyjnych w SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce. Wydarzenie już na dobre wpisało się w kalendarz Zespół Szkół Budowlanych.

Uczniowie klas VIII oraz ich rodzice podczas prezentacji szkoły oraz w trakcie bezpośrednich rozmów mieli okazję poznać naszą ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025 – był czas na zapoznanie się z profilami kształcenia oraz z zasadami rekrutacji.

Na targach naszą szkołę reprezentowali opiekunowie wraz z uczniami, którzy mogli się podzielić informacjami, wrażeniami i własnymi odczuciami na temat nauki w naszej szkole. A jak wiadomo wrażenia starszych kolegów i koleżanek są niezastąpione!

Dziękujemy wszystkim uczniom klas ósmych, ich rodzicom i opiekunom za udział w Targach i wszystkie pytania. Jednocześnie serdecznie zapraszamy na Targi Edukacyjne w Poznaniu które odbędą się w dniach 8-10 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz bezpośrednio do nas na Drzwi Otwarte które odbędą się 15 i 16 marca oraz 19 i 20 kwietnia przy ul. Grunwaldzkiej 152.

Do zobaczenia! 😊