„Tytka charytatywna” – czyli zaproszenie do akcji dzielenia się radością Świąt Bożego Narodzenia z potrzebującymi!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia –  czas pełen radości, miłości i dzielenia się z tymi, którzy potrzebują wsparcia. W tym wyjątkowym okresie chcielibyśmy serdecznie zaprosić społeczność ZSB do włączenia się w akcję Tytka Charytatywna.

Czym jest Tytka?

Tytka to symboliczna torba, wypełniona artykułami pierwszej potrzeby, które trafią do osób ubogich, potrzebujących, aby również mogły poczuć ciepło i magię nadchodzących świąt.

Każda z klas zostanie przypisana do jednej Tytki, a szczegóły dotyczące organizacji otrzymają wychowawcy.

Każdą tytkę należy wypełnić potrzebnymi artykułami. Zbieramy artykuły spożywcze o długiej przydatności, takie jak: cukier, kawa, herbata, ryż, kasza, konserwy, masło, margaryna, olej, słodycze, bakalie, a także artykuły chemiczne: środki piorące i środki czystości.

Wspólnie włączmy się do akcji Tytka Charytatywna i sprawmy, że te święta będą dla wszystkich wyjątkowe.

Niech nasza szkolna społeczność pokaże, jak ważne jest dzielenie się z innymi!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!