Zapraszamy do zapoznania się

Aktualności

Dzień Sportu w ZSB Rywalizacja, grill, śmiechy, rozrywka, mnóstwo zabawy, integracja i pieczone kiełbaski – tak w skrócie można by podsumować miniony piątek. Wracając do sportu – rywalizacja toczyła się na boisku między drużynami, które składały się z uczniów poszczególnych klas. O ile piłka nożna cieszyła się większym powodzeniem, o tyle w „siatkę” do rywalizacji stanęli nawet nauczyciele, którzy zagrali w meczu z uczniami. I to właśnie ci drudzy wyszli...
Czytaj dalej
Powodzenia na Egzaminie Zawodowym! Drodzy Zdający!Trzymamy za Was wszystkich bardzo mocno kciuki! I życzymy wszelkiej pomyślności oraz powodzenia na Egzaminie Zawodowym!
Czytaj dalej
Dzień Sportu w BudowlAnce Drodzy Uczniowie i Absolwenci BudowlAnki! Zapraszamy na Dzień Sportu, który odbędzie się 07.06.2024 r. od godziny 09:00 w szkole. Rywalizacja będzie miała charakter drużynowy. Przewidujemy mecze o puchar dyrektora i atrakcyjne nagrody! Zachęcamy do zgłaszania drużyn do turnieju piłki nożnej (osiem osób) i piłki siatkowej (sześć osób). Uczniowie mogą tworzyć drużyny mieszane z maksymalnie dwóch klas. Zgłoszenia przyjmujemy do 03.06.2024 r. przez dziennik lub osobiście u...
Czytaj dalej
Rekrutacja 2024 Ruszamy z rekrutacją na nadchodzący rok szkolny 2024 / 2025! Zapraszamy wszystkich chętnych kandydatów do rejestrowania się na stronie Naboru 2024: Technikum im. R. Sławskiego: https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolaponadpodstawowa/?SchoolType=16&SearchText=Technikum%20im.%20rogera oraz Branżowa Szkoła I Stopnia im. R. Sławskiego: https://nabor.pcss.pl/poznan/szkolaponadpodstawowa/?SchoolType=13&SearchText=Bran%C5%BCowa%20Szko%C5%82a%20I%20stopnia%20im.%20rogera A następnie do Sekretariatu naszej szkoły w celu uzyskania szczegółowych informacji. Na stronie ZSB dostępny jest też Harmonogram Rekrutacji – do którego również link poniżej: Harmonogram rekrutacji CZEKAMY NA WAS!
Czytaj dalej
Harmonogram zebrań z rodzicami – 22.05.2024 r. Zapraszamy rodziców naszych uczniów na zabrania z wychowawcami w najbliższą środę 22.05.2024 r. Szczegółowy harmonogram znajduje się poniżej:
Czytaj dalej
1 2 3 29