30. Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej za nami

Osiemdziesięciu wspaniałych pasjonatów motoryzacji z całej Polski wzięło udział w 30. Finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej, który odbył się 5.04.2024 r. podczas corocznych Targów Motor Show w Poznaniu.

Z naszej szkoły, w kategorii Szkół Branżowych udział w turnieju wzięli m. in. Jakub Wałęsa (kl. 2b MPS), Dominik Grabowski (kl. 2a EM) oraz Alex Paterski (kl. 2b EM) – którzy zajęli kolejno 11, 20 oraz 29 miejsce.

Poza pasją do samochodów tych młodych ludzi łączy przede wszystkim chęć propagowania i poszerzania swojej wiedzy, tworzenie nowych, wspierających się relacji, a także ciekawość nowinek technicznych, również w zakresie elektromechaniki i mechatroniki.

Bez względu na wynik i zajęte miejsce – wszystkim bez wyjątku bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy nieustawania w poszerzaniu swoich zainteresowań oraz dalszego poszerzenia motoryzacyjnych horyzontów.