Ponadpodstawowa Szkoła Roku – oddaj głos w plebiscycie

Plebiscyt „Ponadpodstawowa Szkoła Roku” to coroczna inicjatywa, której celem jest wyłonienie najlepszych placówek edukacyjnych w miastach wojewódzkich. Głosowanie, w którym uczestniczą uczniowie, nauczyciele i rodzice, jest kluczowym elementem tego wydarzenia, pozwalając na demokratyczne wybieranie zwycięzców spośród 6024 szkół z całej Polski.

Rozpoczęcie głosowania nastąpi 4 marca 2024 roku, trwając do 12 kwietnia 2024 roku. Zwycięstwo w konkursie będzie zależało od największej liczby oddanych głosów przez stronę internetową WaszaEdukacja.pl. Ogłoszenie wyników planowane jest na portalu 15 kwietnia 2024 roku.

Trzy najlepsze szkoły w każdym województwie otrzymają nagrody w postaci prestiżowego znaku jakości.

Inicjatywa ta nie tylko honoruje osiągnięcia placówek edukacyjnych, ale także stanowi bodziec do ciągłego doskonalenia procesów nauczania, przyczyniając się do podniesienia standardów edukacyjnych w regionie. „Ponadpodstawowa Szkoła Roku 2024” to promocja i docenienie istotnych osiągnięć szkół w dziedzinie edukacji oraz metody nauczania. Dzięki temu konkursowi możliwe jest wyróżnienie tych placówek, które nie tylko wyróżniają się spośród innych, ale także aktywnie przyczyniają się do rozwoju i poprawy jakości edukacji w kraju.

Link do plebiscytu znajduje się pod adresem:

https://waszaedukacja.pl/szkola-roku/szkoly-ponadpodstawowe/wielkopolskie/poznan

Zachęcamy do głosowania na naszą szkołę 🙂