Wycieczka tematyczna na Tropical Islands

30 listopada grupa 24 uczniów ZSB udała się wraz z nauczycielami: Ewą Zielińską, Szymonem Buchowskim i Maciejem Joźwiakiem na wycieczkę tematyczną na Tropical Islands do Krausnick w Brandenburgii. Oprócz rekreacji i aktywnego wypoczynku nauczyciele przeprowadzili z uczniami zajęcia lekcyjne z zakresu:

  1. założeń ogrodów tropikalnych (lekcję przeprowadził Pan Szymon Buchowski)
  2. język niemiecki na basenie (lekcję przeprowadził Pan Maciej Jóźwiak)

Ponadto uczniowie zapoznali się z założeniami architektonicznymi Tropical Islands oraz historią obiektu. Czas spędzony w środowisku wielojęzycznym wśród wielu atrakcji, przeminął mimo 9-cio godzinnego pobytu na basenie bardzo szybko.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd