Wycieczka tematyczna na Tropical Islands

30 listopada grupa 24 uczniów ZSB udała się wraz z nauczycielami: Ewą Zielińską, Szymonem Buchowskim i Maciejem Joźwiakiem na wycieczkę tematyczną na Tropical Islands do Krausnick w Brandenburgii. Oprócz rekreacji i aktywnego wypoczynku nauczyciele przeprowadzili z uczniami zajęcia lekcyjne z zakresu:

  1. założeń ogrodów tropikalnych (lekcję przeprowadził Pan Szymon Buchowski)
  2. język niemiecki na basenie (lekcję przeprowadził Pan Maciej Jóźwiak)

Ponadto uczniowie zapoznali się z założeniami architektonicznymi Tropical Islands oraz historią obiektu. Czas spędzony w środowisku wielojęzycznym wśród wielu atrakcji, przeminął mimo 9-cio godzinnego pobytu na basenie bardzo szybko.

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!