Wycieczka do Poczdamu

21.09.2012 grupa 42 uczniów Technikum Architektury Krajobrazu z klas 1-3 udała się na wycieczkę tematyczną do Poczdamu. W ramach wyjazdu do stolicy Brandenburgii uczniowie zapoznali się nie tylko z historią Poczdamu i Brandeburgii, ale także odbyli lekcje z zakresu założeń ogrodu francuskiego i angielskiego. Ponadto zwiedzając Nowy Ogród przy Cecilienhof oraz Ogrody Sansouci uczniowie poznawali rzadkie okazy drzew, krzewów i kwiatów.

Jednym z ciekawszych elementów lekcji było wyjaśnienie różnicy pomiędzy rabatą, a kwietnikiem. Zajęcia tematyczne przeprowadzili: Państwo Natalia i Paweł Frąckowiak oraz Szymon Buchowski.

Organizatorami wycieczki byli: Pani Ewa Zielińska i Maciej Jóźwiak.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!