Sesja fotograficzna w ośrodku "ISKRA"

W maju br. uczestniczka naszego wolontariatu, Klaudia Dziamska z kl. 3b TAK oraz p. Jolantą Wittmann złożyły kolejną wizytę w zaprzyjaźnionym ośrodku Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych „ISKRA”. Naszym celem było przeprowadzenie sesji fotograficznej portretującej podopiecznych ośrodka.

W specjalnie zaaranżowanej sali Klaudia, która znana jest w naszej szkole jako utalentowana fotografka, robiła zdjęcia portretowe. Nie trzeba dodawać że chętnych do wzięcia udziału w profesjonalnej sesji było sporo. Nasza uczennica z uśmiechem uwijała się z aparatem, a kolejka osób chcących pozować szybko się powiększała. Wykonane zostały portrety pojedyncze i zbiorowe różnego typu.

Efektem sesji i pracy Klaudii jest galeria niezwykłych fotografii, które niedawno p. Wittmann przekazała ośrodkowi. Zarówno podopieczni jak i pracownicy ośrodka byli pod dużym wrażeniem i obiecali stworzyć ze zdjęć specjalną wystawę.

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!