Finał Akcji "Ramka"

Galeria28 marca 2018 grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu "Łapka" wybrała się do Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Zakonnych Miłosierdzia św. Wincentego à Paulo z wykonanymi przez naszą szkołę ramkami o różnych dekoracjach oraz życzeniami z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. 

Bardzo dziękujemy za udział w akcji i zapraszamy do następnych.

 

Wolontariusze z życzeniami w Domu Pomocy Społecznej

21 grudnia 2017 grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu "Łapka" wybrała się do Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Zakonnych Miłosierdzia św. Wincentego à Paulo z życzeniami i książkami.

W imieniu Zespołu Szkół Budowlanych życzyliśmy spokoju i nadziei w te święta jak i w Nowym Roku 2018.

 

Opatrunek na ratunek

Z inicjatywy pani dr Moniki Piotrowskiej uczestniczymy do 31 grudnia 2017 w Akcji Opatrunek na ratunek Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio.

Przyłącz się bo warto.

Finał akcji "WIANEK"

Galeria11 kwietnia 2017 grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu "Łapka" wybrała się do Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Zakonnych Miłosierdzia św. Wincentego à Paulo z wykonanymi przez naszą szkołę wiankami o różnych dekoracjach oraz z zebranymi książkami o różnej tematyce.

Bardzo dziękujemy za udział w akcji i zapraszamy do następnych.

Wolontariat "Łapka"

Karaoke o przyjaźni, miłości i oddaniu

17 grudnia 2016 oraz 5 stycznia 2017 grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu "Łapka" wybrała się do Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Zakonnych Miłosierdzia św. Wincentego à Paulo z Karaoke o przyjaźni, miłości i oddaniu w celu integracji z ludźmi starszymi i samotnymi. Spotkanie po raz kolejny pełne sympatii. 22 grudnia 2016 Martyna Nowicka i Aleksandra Jędrzejak z 4 A TAK wybrały się tego Domu Pomocy Społecznej z drewnianą, białą choinką klasy 4 A TAK, kartką świąteczną wykonaną przez klasą 1 B TAK oraz z bombką decoupage wykonaną przez Adriannę Witasik 4 A TAK życząc spokoju i nadziei w te święta jak i w Nowym Roku 2017.

"Wiosna ach to Ty...Tulipany"

1 kwietnia 2016 grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu "Łapka" wybrała się do Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Zakonnych Miłosierdzia św. Wincentego à Paulo z Karaoke o przyjaźni, miłości i oddaniu w celu integracji z ludźmi starszymi i samotnymi. Wspólnie podczas spotkania powitaliśmy w sercach wiosenne nastroje. Podopieczni otrzymali origami (papierowe, kolorowe tulipany) wykonanego przez Klaudię Gracz i Emilię Jesiak z klasy 1 A TAK.

Finał akcji "Jajko"

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych 18 marca 2016 grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu "Łapka" wybrała się do Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Zakonnych Miłosierdzia św. Wincentego à Paulo wraz z życzenia od Zespołu Szkół Budowlanych.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie społeczne i wielkie serce. Wasze prace sprawiły wielką radość osobom starszym i samotnym. To niesamowite i cudowne.

Zapraszamy na kolejne akcje.

Szkolne Koło Wolontariatu "Łapka"

"Przyjaźń, miłość i oddanie"

11 grudnia 2015 grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu "Łapka" wybrała się do Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Zakonnych Miłosierdzia św. Wincentego à Paulo z Karaoke o przyjaźni, miłości i oddaniu w celu integracji z ludźmi starszymi i samotnymi.

Akcja Szlachetna Paczka

Od 23 listopada do 11 grudnia 2015 Zespół Szkół Budowlanych bierze udział w Akcji Szlachetna Paczka. Wspieramy Panią Klaudię i jej czwórkę dzieci Roberta 12 lat, Macieja 8 lat, Jakuba 5 lat i Anię 2 miesiące. Szczegóły: co kto robi u Waszych wychowawców oraz opiekunów pani Karoliny Skowrońskiej i Jolanty Wittmann i członków Wolontariatu "Łapka".

Liczymy na Wasze szlachetne wsparcie. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego.

Wolontariat "ŁAPKA"

Podziękowania za kartki dla Mateuszka

Z kartek, które wykonaliście dla Mateusza zrobiliśmy kondolencje dla Rodziny Mateusza. Bardzo dziękujemy za „serce i pracę”.

Wolontariat „Łapka”

Akcja "Kartka dla Mateusza"

DROGA MŁODZIEŻY I OPIEKUNOWIE
odpowiadamy na apel i gorąco zachęcamy

„4 letni Mateuszek potrzebuje ciepła, bezpieczeństwa, radości...

Pomóżmy mu walczyć o to, by ostatni etap był dla niego możliwie najlepszy... Mateuszkowi zostało zbyt mało życia, nowotwór okazał się bardzo złośliwy, nasz żołnierzyk jest na morfinie…

Jeśli dla Was nie byłby to żaden problem proszę wyślijcie do umierającego chłopca kartkę, sprawi mu to ogromna niespodziankę. Mateuszek lubi klocki LEGO jak każdy chłopiec w jego wieku lubi bawić się w żołnierzyka…

Matti marzy o piesku rasy York może ktoś z Was jest w stanie spełnić Jego ostatnie marzenie...”

ZRÓB KARTKĘ dla Mateusza „tak niewiele trzeba aby sprawić komuś radość…”

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!