Praktyki w Niemczech kluczem do sukcesu

W dniach 10.11.-30.11.2013 grupa 16 uczniów ZSZ z 2-3 klas mechanik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych uczestniczą w projekcie UE Leonardo da Vinci i na stażu w Hennickendorf/Niemcy. Projekt realizowany jest przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą pt.,,Praktyki w Niemczech kluczem do sukcesu" - LdV nr 2013-1-PL1-LEO01-37866.

Uczniowie w ramach stażu odbywają zajęcia praktyczne w Centrum Kształcenia w Hennickendorf, które należy do Izby Rzemieślniczej we Frankfurcie nad Odrą. W ramach zajęć uczniowie uczą się spawać metodą MAG i dokonują diagnozy silników OTTO i DIESEL systemem Bosch. W ramach programu kulturowego uczniowie zwiedzają Berlin i Poczdam.

W ramach odbytych zajęć uczniowie otrzymają certyfikaty i zaświadczenia za odbyte zajęcia oraz dokument potwierdzający nabyte umiejętności Europass Mobility.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!