Szkolenie zawodowe dla uczniów

6 czerwca 2019 roku uczniowie klas trzecich o profilu mechanik pojazdów samochodowych, mechanik motocyklowy i lakiernik uczestniczyli w szkoleniu z Auto Detalingu w firmie DA DETALING AKADEMY we Wrocławiu.

Po części teoretycznej nastąpiła część praktyczna, w której wszyscy uczestnicy zapoznali się z polerowaniem, woskowaniem, nakładaniem warstwy ceramicznej, oklejaniem folią, a więc najnowszymi trendami detalingu robiącego prawdziwą furorę na polskim rynku.

Od organizatora otrzymaliśmy poczęstunek w formie pizzy oraz dyplomy potwierdzające ukończenie szkolenia podstawowego (BASIC).

Wyjazd bardzo udany i pożyteczny, pamiątka na koniec dla trzecioklasistów.

Marek Bartkowiak

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd