Wycieczka do Berlina

Galeria11 uczniów ZSB Poznań pojechało wraz z panem Maciejem Jóźwiakiem nauczycielem języka niemieckiego 7 maja 2019 na szkolną wycieczkę do Berlina. W wycieczce uczestniczyli uczniowie z klas pierwszych i drugich.

W ramach zwiedzania uczniowie poznali historię Berlina, zwiedzili między innymi Plac Aleksandra, Aleję pod Lipami, Bramę Brandenburską, Reichstag, Dworzec Główny, a także Kościół Pamięci, Centrum Europejskie, Ka-de-We i Plac Poczdamski. Wycieczka do Berlina odbyła się przy pięknej, majowej pogodzie. Wycieczka została przeprowadzona w ramach zajęć języka niemieckiego, upowszechniania kulturoznawstwa krajów Unii Europejskiej oraz w 15-rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!