VI Igrzyska Szkół Cechowych i Izbowych. Zakopane 2019

GaleriaVI Zimowe Igrzyska Rzemieślniczych Szkół Cechowych i Izbowych odbyły się w dniach od 24 lutego do 27 lutego 2019r. w Zakopanem oraz na stokach narciarskich Suche i Witów-Ski.

Wystartowali w nich uczniowie ze szkół z Nowego Sącza, Nowego Targu, Limanowej, Krynicy, Gorlic, Pilzna, Krakowa, Zakopanego, Rybnika, Tarnowa, Rawy Mazowieckiej oraz Katowic. W pierwszych dwóch dniach rozgrywały się biegi narciarskie i łyżwiarstwo na obiektach COSu oraz slalom na stoku Suche.

Uczniowie naszej szkoły odnieśli WIELKI SUKCES. Igor Sufryd zajął I miejsce w dwuboju - łyżwy, Natalia Wojciechowska zajęła II miejsce - narty, Kacper Kamycki III miejsce - snowboard, a Sandra Rzemieniec III miejsce - snowboard. Gratulujemy!!!

Trzeci dzień zawodów na stoku w Witowie znowu był pełen medali dla uczniów naszej szkoły i tak: Natalia Wojciechowska zajęła II miejsce narty, Sandra Rzemieniec - III miejsce - snowboard, Kacper Kamycki zajął IV miejsce - snowboard, Igor Sufryd - III miejsce - snowboard oraz Igor Sufryd - IV miejsce w kategorii najwrzechstronniejszy zawodnik igrzysk. Gratulacje!!!

W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zajęła 5 miejsce drużynowo na 12 ekip. Na zakończenie mistrzostw najlepsi uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Naszych zawodników dopingowali rodzice uczniów startujących w zawodach oraz nasz kierowca Pan Konrad Korytowski. Reprezentację szkoły poprowadzili do zwycięstw nauczyciele Janusz Miedziocha oraz Szymon Buchowski. Gratulujemy wszystkim i dziękujemy, że tak pięknie reprezentowali naszą szkołę!

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!