Nadszedł czas klasowych Wigilii!

Galeria W tym roku klasa 2 TRW świętowała przy własnoręcznie ubranej, żywej i pachnącej choince, w towarzystwie zaproszonych gości:-pani pedagog oraz pań z obsługi ZSB. Podobnie jak w roku ubiegłym, były na stole smakołyki (także te upieczone przez mamy), wymiana prezentów, dzielenie się opłatkiem, a wszystko w nastrojowej atmosferze przy śpiewaniu polskich kolęd.

Mirosława Górna

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!