Szkolenie firmy Hörmann

GaleriaKolejny dzień szkoleń.

7 czerwca uczniowie kl. 2 i 3 TB oraz 3 trw mieli okazję zapoznać się z montażem drzwi przeciwpożarowych firmy Hörmann. Z ramienia firmy szkolenie prowadził znany już uczniom wyjazdu do Świdnicy p. Damian Jakszuk oraz p. Marcin Rybak. Szkolenie odbyło się w formie praktycznej. Uczniowie, podpierając się instrukcją, samodzielnie montowali drzwi, a p. Damian i p. Marcin udzielali dobrych rad i podpowiadali przyszłym (być może) wykonawcom. Szkolenie pozwoliło poznać nowe technologie montażu oraz ujawnić najczęściej popełniane błędy. Pod koniec była okazja zająć się konserwacją szkolnej bramy garażowej. Zainteresowanie było tym większe, że wielu uczniów ma podobne bramy w swoich domach. To już ostatnie szkolenie w tym roku szkolnym. Miejmy nadzieję, że nowy roku 2018/2019 również będzie obfitował w podobne doświadczenia.

Do zobaczenia po wakacjach!

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd