Prelekcja na temat honorowego dawstwa szpiku kostnego

GaleriaW czwartek 15 marca 2017 r. odbyła się w szkole prelekcja na temat honorowego dawstwa szpiku kostnego. Gościliśmy – już po raz kolejny przedstawiciela Stacji Krwiodawstwa w Poznaniu Pana Michała Sokołowskiego. Uczniowie klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Technikum im. Rogera Sławskiego mogli wysłuchać konferencji na temat tego jak przebiega procedura pobrania szpiku, jakie warunki musi spełnić dawca, jakie wiążą się z tym obawy i czy rzeczywiście słuszne, oraz jak wygląda sama rejestracja.

Akcja ta była kolejną inicjatywą Samorządu Uczniowskiego. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony internetowej Stacji Krwiodawstwa w Poznaniu.Dawca szpiku

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd