XXV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

GaleriaW dniu 19 stycznia 2017 r., uczennica Magdalena Babarowska z klasy 2a Technikum Architektury Krajobrazu oraz uczeń Adrian Białek z klasy 1 mps Zasadniczej Szkoły Zawodowej, reprezentowali ZSB w etapie rejonowym XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia pod patronatem Polskiego Czerwonego Krzyża. Eliminacje rejonowe odbyły się tradycyjnie już w Gimnazjum nr 43 przy ul. Łozowej 53 w Poznaniu. Przebiegały w formie pisemnego egzaminu testowego na temat zdrowia, sposobów jego ochrony i doskonalenia, pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony środowiska oraz wiadomości o ruchu czerwonokrzyskim. W etapie rejonowym Magdalena zajęła IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy.

Ewa Grochowska

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!