Wycieczka do Cascader Parku w Kobylnicy

Rok szkolny 2014/2015 dobiega końca, oceny wystawione, więc klasa 1a trw/inst wybrała się na szkolną wycieczkę, tym razem typowo rekreacyjną.

12 czerwca br. uczniowie wraz z wychowawczynią – Mirosławą Górną i nauczycielką wychowania fizycznego – panią Joanną Kranc, zawitali do „Cascader Parku” w Kobylnicy. Główną atrakcją tej imprezy, było przejście jednej z tras w parku linowym, odważni wybrali nawet tę najtrudniejszą – „Everest”, potem zjazd tyrolką, a na koniec pieczenie kiełbasek w ognisku. No i oczywiście parę dodatkowych, nieplanowanych atrakcji jak burza z ulewą !!

Na całe szczęście, nieograniczeni czasowo, wszyscy przeczekali burzę w namiocie, zajadając się kiełbaskami… z grilla Rekompensatą za nieprzewidziane „utrudnienia” był dodatkowy zjazd tyrolką ! A potem już powrót do szkoły i do domu, tradycyjnie autokarem firmy „KORMAX”.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!