XIII Ogólnopolski Turniej „Pierwsza Pomoc”

25 maja 2015 roku drużyna uczniów ZSB w składzie: Mikołaj Kleinschmidt, Łukasz Brych, Jakub Kosmowski i Zbigniew Jokiel wspólnie z opiekunem Panem Romanem Barcińskim skorzystała z zaproszenia Pana Juliana Golaka - Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego i wzięła udział w XIII Ogólnopolskim Turnieju „Pierwsza Pomoc” który odbył się na ziemi kłodzkiej w przepięknie położonej miejscowości Nowa Ruda.

Uczniowie rywalizowali w konkurencjach teoretycznych oraz praktycznych, mieli też możliwość obejrzenia zorganizowanej przez organizatorów akcji ratunkowo-gaśniczej prowadzonej przez pracowników pogotowia ratunkowego oraz straży pożarnej. I choć nie udało im się zając miejsca na podium, to rywalizacja w gronie 80 szkolnych drużyn z całej Polski była dla nich wspaniałym przeżyciem i prawdziwą lekcją życia.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is a Joomla Security extension!