Turniej piłkarski o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych

Zespół Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego w Poznaniu już po raz drugi zorganizował Turnieju piłkarskim o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych pod patronatem firm FAKRO, Pekabex, Auto Compol, BRICOMAN i WUPRINŻ.

Gimnazjaliści rywalizowali o cenne nagrody za miejsca pucharowe, jednak nikt nie wyszedł z turnieju bez zestawu upominków. Dodatkowo zawodnicy mogli się posilić w szkolnym ogródku, gdzie czekał na nich ciepły posiłek w formie grilla. Walka była bardzo zacięta ale co ważne fair play!

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji turnieju!!!

Szczególne podziękowania należą się naszym partnerom: firmom FAKRO, Pekabex, Auto Compol, BRICOMAN i WUPRINŻ.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd