Dzień Sportu

W piątek dnia 06 czerwca 2014r. nasza szkoła obchodziła Dzień Sportu. Na uczniów ZSB czekało wiele sportowych atrakcji. ROZGRZEWKA I LEKCJA TAŃCA, MMA (POKAZ + TRENING), PODNOSZENIE CIĘŻARÓW, MYDLARNIA, TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ, PRZECIĄGANIE LINY, WYŚCIG Z TACZKĄ, STRZELANIE Z WIATRÓWKI, TURNIEJ PING - PONGA, KONKURS HULA HOP (NAJLEPSZE BIODRA), RZUTY ZA TRZY, DART (LOTKI). Wszyscy tego dnia spotkali się na boisku szkolnym. Przy uśmiechach na buzi i dźwiękach muzyki – rozpoczęto rozgrywki sportowe.

Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, zdobywając punkty. Natomiast członkami komisji sędziowskich byli nauczyciele. Należy podkreślić, że przestrzegane były wszystkie zasady sportowej rywalizacji, a także kulturalnego kibicowania, a kiedy tylko ktoś poczuł się głodny mógł nabrać sił na STOISKU ZDROWEJ ŻYWNOŚCI :)

praktyczna
nauka
zawodu

Przyjdź i poznaj tajniki
pracy technika, dekarza,
montera, mechanika,
lakiernika, blacharza lub
wybierz spośród wielu
innych zawodów.

ciekawe
przedmioty
oraz sekcje

Dołącz do swojej sekcji
sportowej, florystycznej,
muzycznej, teatralnej,
fotograficznej lub
tanecznej. Poznaj języki
obce, ucz się i zwiedzaj.

ADRES

ul. Grunwaldzka 152
60-309 Poznań

TELEFON

+ 48 61 661 88 88
wew. 231

© Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd