Zakończenie klas maturalnych

Ale to już było i nie wróci więcej….. te słowa z piosenki Maryli Rodowicz cytowano i wyśpiewano kilkakrotnie podczas pożegnania maturzystów 25 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego.

Uroczystość rozpoczęła się częścią oficjalną, w której uczestniczyli abiturienci oraz przedstawiciele społeczności szkolnej. Serdeczne życzenia na czas matur i wchodzenia w dorosłe życie, uczniom klas czwartych złożył Dyrektor Arkadiusz Dratwa oraz przedstawiciele samorządu szkolnego i przybyli goście.

Najlepszym uczniom zostały również wręczone nagrody, dyplomy i statuetki. Najwięcej emocji wywołała jednak część artystyczna przygotowana przez nauczycieli uczących w Zespole Szkół Budowlanych.

Nauczyciele, kierując do swoich uczniów podziękowania za współpracę zaprezentowali koncert muzyczny, który zakończył się przesłaniem, że nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!