Szkolenie Sopro

W dniach 19,20 oraz 26 i 27 marca uczniowie klasy 3a TB oraz 3b TRW uczestniczyli wraz z nauczycielkami przedmiotów budowlanych - Mirosławą Górną i Elżbietą Wawrzyniak w szkoleniu na terenie firmy „SOPRO”.

Coroczne szkolenia młodzieży Zespołu Szkół Budowlanych, w Sadach pod Poznaniem, to już tradycja i efekt wieloletniej współpracy szkoły z firmą „SOPRO”- Partnerem ZSB.

W tym roku uczniowie obu klas uczyli się między innymi, teoretycznie i praktycznie, wykonywać hydroizolacje w łazienkach i na tarasach, układać kostkę brukową na podkładach drenażowych oraz układać i spoinować płytki, a wszystko to oczywiście, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i najnowszych produktów firmy „SOPRO”.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd