Początki Grupy Remmers sięgają roku 1949, kiedy Bernhard Remmers założył swoją firmę, która po dziś dzień pozostaje niezależną firmą rodzinną. Specjalizujemy się w produkcji chemii budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz powłok przemysłowych i zatrudniamy około 1500 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Oferujemy ponad 400 systemów produktów do rozwiązywania problemów i dysponujemy liczonym w dziesięcioleciach doświadczeniem w najważniejszych obszarach kompetencji w branży budowlanej. We współpracy z partnerami krajowymi i zagranicznymi oferujemy prawdziwą wartość dodaną. Remmers jest wiodącą marką w zakresie bezpiecznych systemów produktów, fachowej wiedzy i indywidualnie kreowanej obsługi klienta.

Aquanet SA należy do ścisłej czołówki firm z branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce. To największa w Wielkopolsce firma zajmująca się poborem, uzdatnianiem i dostarczaniem zimnej wody, odbiorem i oczyszczaniem ścieków, a także świadczeniem usług z zakresu gospodarki wodno-ściekowej. Z naszych usług korzystają mieszkańcy Poznania oraz okolicznych gmin. Aquanet SA zatrudnia obecnie ponad 800 osób, pracujących w różnych obiektach Spółki, na terenie Poznania i okolicznych gmin.

Terlan działa w branży inżynierii środowiska od 2004 roku. Należymy do Grupy Aquanet – jednego z największych przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych w Polsce. Nasza kadra to eksperci z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, ale także młody, elastyczny zespół nieustannie szukający nietypowych rozwiązań. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na pełną efektywność w procesie budowlanym, w tym dobór technologii dostosowany do stanu technicznego sieci wodno-kanalizacyjnej.
Poznańskie Stowarzyszenie Żużla
Auto Compol S.A. - to pełnia Renault. Jest to nasze motto oznaczające w stosunku do każdego klienta wysoki profesjonalizm i kulturę obsługi. Fachowość pracowników wsparta nowoczesnym specjalistycznym sprzętem a także pomocnym nastawieniem to klucz do sukcesu.
Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie.
Związek Polskie Okna i Drzwi
Jesteśmy wiodącym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Produkujemy elementy zbrojone tradycyjnie oraz nowoczesne elementy strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym.
MODERTRANS POZNAŃ Sp. z o.o. 136 lat nieprzerwanej pracy na rzecz komunikacji miejskiej miasta Poznania.
Bridgestone – największy producent wyrobów gumowych i opon na świecie. Firma została założona w 1931 roku przez Shōjirō Ishibashiego w mieście Kurume w Japonii.
Portfolio marki Dekoral zawiera kompletną ofertę produktów pozwalających w pełni odnowić wnętrze domu, jego zewnętrzne ściany, jak również elementy aranżacji w ogrodzie. Artykuły marki stanowią kompleksową pomoc w szybkim, sprawnym i wygodnym wykonywaniu prac remontowych.
Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 11 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Suzuki oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie i Łodzi.
Firma Sportech działa na rynku od 1995 roku. Jesteśmy największą hurtownią akcesoriów sportowych w Wielkopolsce, wielokrotnie docenianą w plebiscytach i rankingach. Zdobyliśmy tytuł Solidna Firma oraz Gazele Biznesu, regularnie pojawiamy się również w zestawieniu „Złota setka Wielkopolski”.
WUPRINŻ Spółka Akcyjna to znana polska firma inżynieryjno – wykonawcza działająca na terenie całego kraju. Zdobyte doświadczenie, ugruntowana wiedza i tradycje pozwalają realizować nawet najbardziej złożone zadania z zakresu infrastruktury podziemnej, obiektów inżynieryjnych i budownictwa ogólnego. A wszystko przy zastosowaniu najnowszych urządzeń, technologii oraz sprzętu specjalistycznego.
Unia Wielkopolan jest stowarzyszeniem utworzonym 17 grudnia 1990 r. przez grono aktywnych mieszkańców Wielkopolski z różnych opcji politycznych i światopoglądowych.
TRANS-POZ S.A. od samego początku swojego istnienia zawsze związany był z motoryzacją. Na początku jako przedsiębiorstwo transportowe z własnym zapleczem technicznym, obecnie zaś jako dealer i serwis wielomarkowy.
Politechnika Poznańska Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Stacja Kontroli Pojazdów. Mechanika Pojazdowa.
Centrum Fitness Olymp - to miejsce, w którym pracownicy ZSB spędzają aktywnie czas wolny dbając o swoją sprawność i zdrowie, pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów. To miejsce o powierzchni 1600 m2, w którym znajdują się: siłownia, studio ciężarów wolnych, cardio, aerobic'u, cycling'u, sala do squash'a
Lepiko - firmę wyróżniono wieloma prestiżowymi nagrodami i dyplomami w branży budowlanej. Firma świadczy usługi ogólnobudowlane i specjalistyczne tj. rozbiórki, wyburzanie, hydroizolacja obiektów itp.
© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
Our website is protected by DMC Firewall!