Szemik Kwarc - nasz człowiek z Samorządu Uczniowskiego

Nazywam się Remigiusz Szwarc. Mam 18 lat i uczęszczam do Zespołu Szkół Budowlanych w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej. Swoją przygodę z kinematografią rozpocząłem od fotografii. Moje pierwsze prace wykonywałem w wieku 8 lat. Fotografowałem obyczajowe scenki w których główne role odgrywały moje zabawki. Za swoje prace w wieku 10 lat otrzymałem wyróżnienie w gminnym konkursie Mój świat – moje miejsce . Z biegiem czasu zacząłem interesować się filmem. Dlaczego? Ponieważ uznałem, że to dzięki filmowi mogę przekazać znacznie więcej emocji, niż fotografując. W Internecie działam pod pseudonimem artystycznym: Szemik Kwarc. Nazwa ta pochodzi od arabskiej wersji mojego imienia i nazwiska: Al-Szamik ibn abd Al-Kwartz.

Występowałem w kilku amatorskich filmach, które zrealizowałem razem z moimi kolegami. Miałem także okazję być „statystą” w popularnym serialu „Ojciec Mateusz”. Chociaż był to przypadek, to sprawił mi dużą frajdę.

A oto twórczość Remika…Znajdziecie tu film nakręcony w murach ZSB - zapraszamy do oglądania i subskrybowania strony Szemika.

© 2017 Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd